*** به وب سایت اداره آمار و فن آوری اطلاعات شهرداری بیرجند خوش آمدید ***
 
 
 

در حال حاضر اکثر سازمان های دولتی و خصوصی فعالیت های خود را با استفاده از فناوری های روز پایه ریزی می کنند. نظر به اینکه تنها عامل ثابت دنیای امروز، تحول و تغییرات می باشد، لذا فناوری اطلاعات به عنوان محصول این تغییرات با شاخصه هایی چون پردازش، توزیع و به کارگیری اطلاعات حضور خود را در همه عرصه ها ثابت نموده است.

از طرفی دستگاه های اجرایی و مدیران شهری به منظور افزایش کارایی و اثربخشی و کسب مزیت رقابتی به منظور تثبیت موجودیت و افزایش بهره وری باید در اندیشه تدارک به کارگیری فناوری های نوین و شیوهای مطلوب استفاده از آن باشند.

 

 
 

امام على (ع) :خوشبخت كسى است كه درطاعت خدا اخلاص داشته باشد

امروز    يكشنبه , 28/آبان/1396  
شباهت عجیب گوشی جدید لنوو با آیفون ۶ مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل


شرکت لنوو (Lenovo) گوشی جدید خود را عرضه کرد. این تلفن همراه که نامی عجیب برای آن انتخاب شده، شباهت بسیار زیادی به آیفون ۶، گوشی تازه وارد اپل دارد. «سیسلی اس ۹۰» شباهت بسیار زیادی به آیفون ۶ دارد، به حدی که شاید بتوان گفت هر کس با دیدن آن به یاد آیفون جدید می‌افتد.

این شباهت نه تنها در طراحی و ظاهر «سیسلی اس ۹۰»، بلکه حتی در شیوه‌ای که لنوو برای بازاریابی آن به کار بسته نیز مشهود است. لنوو هیچ گونه توضیحی در مورد این گوشی در وب‌سایت خود درج نکرده است. 

alt


گفتنی است این گوشی باریک، مشخصات نسبتاً خوبی دارد.صفحه نمایش ۵ اینچی ۷۲۰ پیکسل آن با فناوری Super AMOLED کار می‌کند. همچنین دوربین اصلی گوشی ۱۳ مگاپیکسل است و دوربین پشتی آن نیز ۸ مگاپیکسلی است.