*** به وب سایت اداره آمار و فن آوری اطلاعات شهرداری بیرجند خوش آمدید ***
 
 
 

در حال حاضر اکثر سازمان های دولتی و خصوصی فعالیت های خود را با استفاده از فناوری های روز پایه ریزی می کنند. نظر به اینکه تنها عامل ثابت دنیای امروز، تحول و تغییرات می باشد، لذا فناوری اطلاعات به عنوان محصول این تغییرات با شاخصه هایی چون پردازش، توزیع و به کارگیری اطلاعات حضور خود را در همه عرصه ها ثابت نموده است.

از طرفی دستگاه های اجرایی و مدیران شهری به منظور افزایش کارایی و اثربخشی و کسب مزیت رقابتی به منظور تثبیت موجودیت و افزایش بهره وری باید در اندیشه تدارک به کارگیری فناوری های نوین و شیوهای مطلوب استفاده از آن باشند.

 

 
 

امام على (ع) :خوشبخت كسى است كه درطاعت خدا اخلاص داشته باشد

امروز    سه شنبه , 28/دي/1395  
مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط مدیر سایت   

 نصب ویندوز 8

ویندوز جدید مایکروسافت تقریبا همان ویژگی‌های ویندوز هفت را دارد با این تفاوت که برخی قابلیت‌ها به آن اضافه شده و توانایی آن بهبود پیدا کرده است. اگر از مهمترین تغییر ظاهری ویندوز هشت به نام صفحه استارت صرف نظر کنیم از نظر رابط کاربری تفاوت زیادی بین ویندوز هفت و هشت نیست پس نگران کار با ویندوز هشت نباشید و سیستم‌عامل خود را ارتقا دهید. در این مطلب نصب ویندوز هشت را قدم به قدم نمایش می‌دهیم. برای دریافت آموزش روی لینک زیر کلیک کنید.

 آموزش تصویری نصب ویندوز 8

 

 


Word 2010

 Wordنرم‌افزار يک ويرايشگر متن قدرتمند است که توسط شرکت مايکروسافت توليد شده و به شما امکان مي‌دهد تا متن مورد نظر خود را ايجاد و ويرايش کنيد. برای دریافت آموزش روی لینک زیر کلیک کنید.

آموزش تصویری Word 2010