*** به وب سایت اداره آمار و فن آوری اطلاعات شهرداری بیرجند خوش آمدید ***
 
 
 

لزوم به کارگیری فناوری اطلاعات و بسترسازی جهت اداره الکترونیکی شهرها، بر کسی پوشیده نیست.استفاده از روش‏های نوین شهرداری الکترونیک که مواهبی چون کاهش زمان اتلاف‏ شده شهروندان، عرضه بهتر خدمات، توزیع عادلانه‌تر امکانات، افزایش اشتغال و بهبود مدیریت پایدار شهری را در پی دارد، می‌تواند انقلابی در زمینه مدیریت شهری به وجود آورد.

 

 

 
 

امام على (ع) :خوشبخت كسى است كه درطاعت خدا اخلاص داشته باشد

امروز    سه شنبه , 03/ارديبهشت/1398  
سیستم اسکن هوشمند گلکسی S9 به طور همزمان چهره و عنبیه چشم را بررسی می کند مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

اسکن هوشمند گلکسی اس 9 با ترکیب سیستم شناسایی چهره و اسکنر عنبیه چشم کار می کند.

موشکافی فایل APK مربوط به اپلیکیشن تنظیمات آخرین نسخه بتا اندروید اوریو برای گلکسی نوت 8، اطلاعات جالبی را در رابطه با پرچمداران آینده سامسونگ فاش کرده است. به نظر می رسد سامسونگ گلکسی S9 و گلکسی S9 پلاس به یک ویژگی جدید به نام اسکن هوشمند مجهز می شوند.

بر اساس گزارش منتشر شده، این ویژگی با ترکیب سیستم شناسایی چهره و اسکنر عنبیه چشم کار می کند که امنیت و دقت آن را نسبت به سیستم های مشابه بهبود می بخشد. اسکن هوشمند گلکسی S9 در تمامی شرایط نوری کارایی خود را حفظ خواهد کرد.

در ویدیویی که توسط فردی به نام Maxwell Weinbach در یوتیوب منتشر شده می توان نحوه کارکرد اسکن هوشمند گلکسی اس 9 را مشاهده کرد. توسط این ویژگی می توان به راحتی و با سرعت بالا گوشی های گلکسی S9 و گلکسی S9 پلاس را قفل گشایی کرد. این قابلیت توسط اپلیکیشن ها نیز قابلیت استفاده خواهد بود. در ادامه می توانید این ویدیو را مشاهده

در حال حاضر گوشی های هوشمند گلکسی S8، گلکسی S8 پلاس و گلکسی نوت 8 از سنسور اثر انگشت و اسکنر عنبیه چشم بهره می برند و کاربران می توانند توسط آن ها قفل دستگاه خود را باز کنند. با این وجود اسکن هوشمند گلکسی اس 9 امنیت و سرعت عمل بالاتری نسبت به پرچمداران حال حاضر سامسونگ خواهد داشت.

اسکن هوشمند گلکسی اس 9