*** به وب سایت اداره آمار و فن آوری اطلاعات شهرداری بیرجند خوش آمدید ***
 
 
 

در حال حاضر اکثر سازمان های دولتی و خصوصی فعالیت های خود را با استفاده از فناوری های روز پایه ریزی می کنند. نظر به اینکه تنها عامل ثابت دنیای امروز، تحول و تغییرات می باشد، لذا فناوری اطلاعات به عنوان محصول این تغییرات با شاخصه هایی چون پردازش، توزیع و به کارگیری اطلاعات حضور خود را در همه عرصه ها ثابت نموده است.

از طرفی دستگاه های اجرایی و مدیران شهری به منظور افزایش کارایی و اثربخشی و کسب مزیت رقابتی به منظور تثبیت موجودیت و افزایش بهره وری باید در اندیشه تدارک به کارگیری فناوری های نوین و شیوهای مطلوب استفاده از آن باشند.

 

 
 

امام على (ع) :خوشبخت كسى است كه درطاعت خدا اخلاص داشته باشد

امروز    پنجشنبه , 02/فروردين/1397  
سامسونگ به‌روزرسانی جدیدی برای گلکسی A3 2016 عرضه کرد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

سامسونگ به‌روزرسانی نرم‌افزاری جدیدی برای گلکسی A3 2016 عرضه کرد تا باگ‌های ایجاد شده برای آن را رفع کند. برخی از کاربران گلکسی A3 2016 بعد از دریافت اندروید نوقا در تابستان، مشکلی را گزارش کردند که براساس آن، دستگاه تنها 85 درصد شارژ می‌شود.

سامسونگ برای رفع مشکل موردنظر، در این به‌رورزسانی یک پچ قرار داده که روند عادی شارژ دستگاه را در پی دارد. بعد از نصب این آپدیت، بیلد نامبر دستگاه به A310FXXU3CQI8 ارتقا می‌یابد. این به‌روزرسانی هم‌اکنون در دسترس بوده ولی اگر آن را دریافت نکرده‌اید، صبر داشته باشید چراکه در آینده نزدیک برای شما نیز عرضه خواهد شد.