*** به وب سایت اداره آمار و فن آوری اطلاعات شهرداری بیرجند خوش آمدید ***
 
 
 

در حال حاضر اکثر سازمان های دولتی و خصوصی فعالیت های خود را با استفاده از فناوری های روز پایه ریزی می کنند. نظر به اینکه تنها عامل ثابت دنیای امروز، تحول و تغییرات می باشد، لذا فناوری اطلاعات به عنوان محصول این تغییرات با شاخصه هایی چون پردازش، توزیع و به کارگیری اطلاعات حضور خود را در همه عرصه ها ثابت نموده است.

از طرفی دستگاه های اجرایی و مدیران شهری به منظور افزایش کارایی و اثربخشی و کسب مزیت رقابتی به منظور تثبیت موجودیت و افزایش بهره وری باید در اندیشه تدارک به کارگیری فناوری های نوین و شیوهای مطلوب استفاده از آن باشند.

 

 
 

امام على (ع) :خوشبخت كسى است كه درطاعت خدا اخلاص داشته باشد

امروز    پنجشنبه , 02/فروردين/1397  
ظرفیت باتری آیفون X بیش از حد انتظار است مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

گزارش های قبلی نشان داد که ظرفیت باتری iPhone 8 و ۸ پلاس ضعیف‌تر از باتری آیفون ۷ و ۷ پلاس است و با توجه به ضخامت کمتر و صفحه نمایش لبه به لبه، انتظار می‌رفت در خصوص ظرفیت باتری آیفون X با نتیجه مشابه روبرو شویم، مخصوصا به خاطر اینکه می دانستیم وزن آن کمتر از iPhone 8 و ۸ پلاس است.

اما اطلاعات منتشر شده توسط TENAA نشان می دهد که آیفون X دارای باتری با قدرت mAh 2716 است (مدل iPhone 7 از یک باتری با ظرفیت ۱,۹۶۰mAh بهره می‌برد).

OnLeaks یکی از منتشر کنندگان معروف اطلاعات نیز جزئیات جالبی در مورد ظرفیت باتری آیفون X به اشتراک گذاشت. او نوشته است: «همه ما فکر می کردیم که گوشی جدید تمام صفحه آیفون ممکن است باتری ضعیف‌تری داشته باشد. اما ما با یک شگفتی بسیار دلپذیر روبرو شدیم. ظاهرا جزئیات نشت شده نشان می دهد قدرت باتری ۲۷۱۶ میلی آمپر ساعت و اندکی کوچکتر از باتری گلکسی S8 سامسونگ است. در واقع پس از مشاهده مشخصات آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس، به شدت منتظر بودیم که با باتری ضعیف گوشی آیفون X روبرو شویم».

جدا از قدرت خوب باتری، سایر اطلاعات افشایی نشان می دهد که آیفون ایکس دارای حافظه ۳ گیگابایتی (RAM LPDDR4) است که برای انجام عملکرد چند وظیفه ای که در۱۱ iOS بهینه سازی شده کافی است.

البته اپل به واسطه استفاده از صفحه نمایش OLED باید بتواند عمر باتری را بهتر کند؛ امیدواریم حضور چیپست Bionic FinFET A11 11nm در مدیریت بهتر باتری آیفون X موثر واقع شود.