*** به وب سایت اداره آمار و فن آوری اطلاعات شهرداری بیرجند خوش آمدید ***
 
 
 

لزوم به کارگیری فناوری اطلاعات و بسترسازی جهت اداره الکترونیکی شهرها، بر کسی پوشیده نیست.استفاده از روش‏های نوین شهرداری الکترونیک که مواهبی چون کاهش زمان اتلاف‏ شده شهروندان، عرضه بهتر خدمات، توزیع عادلانه‌تر امکانات، افزایش اشتغال و بهبود مدیریت پایدار شهری را در پی دارد، می‌تواند انقلابی در زمینه مدیریت شهری به وجود آورد.

 

 

 
 

امام على (ع) :خوشبخت كسى است كه درطاعت خدا اخلاص داشته باشد

امروز    شنبه , 02/تير/1397  
کدام سرویس یا محصول جدید مایکروسافت در بیلد ۲۰۱۷ جذاب تر بود؟ مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط مدیر سایت   
یکشنبه, 24 اردیبهشت 1396 ساعت 06:21

مایکروسافت هفته‌ی گذشته همچون سنت همیشگی، کنفرانس توسعه‌دهندگان خود را برگزار کرد که طی آن محصولات و سرویس‌های نرم‌افزاری بسیار جالب توجهی را رونمایی کرد. ردموندی‌ها در بیلد ۲۰۱۷ سیاست‌های جدید خود تحت مدیریت ساتیا نادلارا در قالب سرویس‌ها و محصولات جدید نرم‌افزاری رونمایی کردند که دوران درخشانی برای ردموندی‌ها نوید می‌دهد. امپراطوری مایکروسافت دگردیسی خود را آغاز کرده است و به‌جرئت می‌توان گفت در مسیری حرکت می‌کند که علاوه بر جبران عقب‌ماندگی گذشته، حتی از رقبا نیز پیشی خواهد گرفت. مایکروسافت به‌خوبی در حال پشت سرگذاشتن عقب‌ماندگی حاصل از بی‌توجهی به انقلاب گوشی‌های هوشمند است.

رونمایی از زبان طراحی جدید مایکروسافت با نام فلوئنت در کنار اضافه‌ شدن اپلیکیشن‌های بسیار کاربردی و پرطرفدار به ویندوز استور، امکان استفاده از سه توزیع لینوکس در قالب اپلیکیشن که به ویندوز استور اضافه می‌شوند، انتشار ویژوال استودیو برای مک در کنار SQL Server برای لینوکس تنها بخشی از سرویس‌های شاخص و هیجان‌انگیز مایکروسافت هستند. ردموندی‌ها در جریان کنفرانس بیلد اعلام کردند که هم‌اکنون بیش از ۵۰۰ میلیون گجت مبتنی بر ویندوز ۱۰ فعال هستند و این آمار و ارقام به معنای رسیدن به نیمی از هدف یک میلیاردی است که ردموندی‌ها با رونمایی از ویندوز ۱۰ برای خود تعیین کرده بودند.