*** به وب سایت اداره آمار و فن آوری اطلاعات شهرداری بیرجند خوش آمدید ***
 
 
 

در حال حاضر اکثر سازمان های دولتی و خصوصی فعالیت های خود را با استفاده از فناوری های روز پایه ریزی می کنند. نظر به اینکه تنها عامل ثابت دنیای امروز، تحول و تغییرات می باشد، لذا فناوری اطلاعات به عنوان محصول این تغییرات با شاخصه هایی چون پردازش، توزیع و به کارگیری اطلاعات حضور خود را در همه عرصه ها ثابت نموده است.

از طرفی دستگاه های اجرایی و مدیران شهری به منظور افزایش کارایی و اثربخشی و کسب مزیت رقابتی به منظور تثبیت موجودیت و افزایش بهره وری باید در اندیشه تدارک به کارگیری فناوری های نوین و شیوهای مطلوب استفاده از آن باشند.

 

 
 

امام على (ع) :خوشبخت كسى است كه درطاعت خدا اخلاص داشته باشد

امروز    پنجشنبه , 28/دي/1396  
گوگل مپس با امکان ویرایش جاده‌ها برای اندروید و iOS بروزرسانی شد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط مدیر سایت   
یکشنبه, 17 اردیبهشت 1396 ساعت 05:14

گوگل در جدیدترین آپدیت خود، قابلیت ویرایش جاده‌ها را به نسخه‌های اندروید و iOS اپلیکیشن مپس افزوده است.

اپلیکیشن گوگل مپس به‌تازگی آپدیت جدیدی را دریافت کرده است. بر اساس این آپدیت، کاربران سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS امکان ویرایش جاده‌ها در این اپلیکیشن را خواهند داشت. این قابلیت جدید، به‌عنوان جایگزینی برای «Map Maker» در نظر گرفته شده است.

گالری تصاویر (4 تصویر )

بر اساس گفته‌های کمپانی گوگل، امکان ویرایش و اضافه کردن جاده‌ها ازجمله قابلیت‌هایی است که بسیاری از کاربران درخواست افزوده شدن آن به اپلیکیشن مپس را داشته‌اند. البته با این به‌روزرسانی تغییراتی نیز در رابط کاربری اپلیکیشن گوگل مپس نیز ایجاد خواهد شد و همچنین امکان گزارش کردن مشکلات جاده‌ها روی نسخه دسکتاپ و اندروید نیز میسر است.

برای ویرایش جاده‌ها در گوگل مپس، ابتدا باید منوی کشویی را بازکرده و سپس در بخش «Send Feedback» گزینه «Edit the map» را انتخاب کنید و بعد از ویرایش، «Next» را بزنید. اکنون می‌توانید برخی از پیش‌فرض‌های جاده موردنظر را تغییر دهید. نظر شما در مورد این قابلیت جدید گوگل مپس چیست؟