*** به وب سایت اداره آمار و فن آوری اطلاعات شهرداری بیرجند خوش آمدید ***
 
 
 

در حال حاضر اکثر سازمان های دولتی و خصوصی فعالیت های خود را با استفاده از فناوری های روز پایه ریزی می کنند. نظر به اینکه تنها عامل ثابت دنیای امروز، تحول و تغییرات می باشد، لذا فناوری اطلاعات به عنوان محصول این تغییرات با شاخصه هایی چون پردازش، توزیع و به کارگیری اطلاعات حضور خود را در همه عرصه ها ثابت نموده است.

از طرفی دستگاه های اجرایی و مدیران شهری به منظور افزایش کارایی و اثربخشی و کسب مزیت رقابتی به منظور تثبیت موجودیت و افزایش بهره وری باید در اندیشه تدارک به کارگیری فناوری های نوین و شیوهای مطلوب استفاده از آن باشند.

 

 
 

امام على (ع) :خوشبخت كسى است كه درطاعت خدا اخلاص داشته باشد

امروز    سه شنبه , 21/آذر/1396  
امنیت بیشتر در ویندوز 10 مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
امنیت بیشتر در ویندوز 10

مایکروسافت به‌روزرسانی جدیدی برای سیستم عامل ویندوز ۱۰ انجام داده است که اکنون به طور محدود در دسترس است و از جمله مهم‌ترین آنها می‌توان به ارتقای تنظیمات بخش حریم شخصی آن اشاره کرد.

 مایکروسافت قبلا اعلام کرده بود که حالت خاصی را برای اجرای بازی‌های ویدئویی با کیفیت و سرعت بهتر به ویندوز ۱۰ اضافه می‌کند که در آینده نزدیک در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. اما به روزرسانی تنظیمات حریم شخصی این سیستم عامل کمتر خبری شده بود.

این نسخه موسوم به بیلد ۱۵۰۱۹ که در ۲۷ ژانویه عرضه شده، از نظر قابلیت‌های ارتباط با شبکه‌های بی‌سیم وای.فای نیز ارتقا یافته تا کاربران بهتر بتوانند شبکه‌های وای.فای در دسترس را شناسایی کرده و به آنها متصل شوند.

علاوه بر این امکانات موجود در بخش تنظیمات Game bar، GameDVR، Game Mode هم بیشتر شده است. در نسخه تازه مرورگر Edge هم به‌روز شده تا بتواند از مطالعه محتوای کتب الکترونیک پشتیبانی کند. پیش از این پشتیبانی مذکور در سطح محدودی موجود بود. باز کردن فایل‌های EPUB ذخیره نشده در مرورگر Edge هم از این پس ممکن است.

تحول دیگر ارتقای قابلیت blue light است که از آن می‌توان برای کنترل و ارتقای تنظیمات نمایشگر به گونه‌ای استفاده کرد که آسیب کمتری به چشم و بدن انسان برساند. هنوز مشخص نیست به روزرسانی جدید چه زمانی در دسترس عموم قرار می‌گیرد.