*** به وب سایت اداره آمار و فن آوری اطلاعات شهرداری بیرجند خوش آمدید ***
 
 
 

در حال حاضر اکثر سازمان های دولتی و خصوصی فعالیت های خود را با استفاده از فناوری های روز پایه ریزی می کنند. نظر به اینکه تنها عامل ثابت دنیای امروز، تحول و تغییرات می باشد، لذا فناوری اطلاعات به عنوان محصول این تغییرات با شاخصه هایی چون پردازش، توزیع و به کارگیری اطلاعات حضور خود را در همه عرصه ها ثابت نموده است.

از طرفی دستگاه های اجرایی و مدیران شهری به منظور افزایش کارایی و اثربخشی و کسب مزیت رقابتی به منظور تثبیت موجودیت و افزایش بهره وری باید در اندیشه تدارک به کارگیری فناوری های نوین و شیوهای مطلوب استفاده از آن باشند.

 

 
 

امام على (ع) :خوشبخت كسى است كه درطاعت خدا اخلاص داشته باشد

امروز    سه شنبه , 28/دي/1395  
تبدیل گوشی به اسپیکر قوی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
تبدیل گوشی به اسپیکر قوی

یکی از بهترین استفاده‌هایی که می‌توان از گوشی‌های هوشمند کرد، گوش دادن به موسیقی دلخواه است. اگر تنها باشید قطعاً از طریق هندزفری به موسیقی که دوست دارید گوش می‌دهید. اما گاهی ممکن است در جمعی باشید و بخواهید یک اتفاق را جشن بگیرد.

در این شرایط می‌توانید از گوشی خود برای پخش موسیقی استفاده کنید اما قطعاً قدرت آن به قدری بالا نیست که بتواند رضایت شما و افراد دیگر حاضر در جمع را جلب کند.

در واقع به صورت کلی اسپیکر گوشی‌های هوشمند، به حد کافی قدرت ندارند تا بتوان از آنها برای پخش موسیقی در فضای باز یا محیط‌های وسیع استفاده کرد.

اما در این شرایط برخی اپلیکیشن‌ها می‌توانند شما را یاری کنند و گوشی شما و یا اطرافیانتان را به اسپیکرهای قدرتمند حرفه‌ای تبدیل کنند. یکی از این اپلیکیشن‌ها Chorus است.

اپی که شرایطی فراهم می‌کند تا گوشی شما به همراه گوشی دیگر دوستانتان به اسپیکرهای جانبی تبدیل شوند و موسیقی یا فایل صوتی که می‌خواهید را پخش کنید.

این اپلیکیشن از طریقwifi، آهنگ در حال پخش در گوشی یک فرد را با گوشی‌های اطراف آن فردهمگام‌سازی می‌کند.

حالا بدون اینکه نیاز باشد آهنگ مورد نظر در گوشی افراد دیگر نیز وجود داشته باشد، آهنگ به صورت همزمان، از اسپیکر دیگر گوشی‌ها پخش می‌شود و کاربران می‌توانند در هر مکان و زمانی، به طور مستقل از این سرویس استفاده کنند.

این اپلیکیشن علاوه بر اینکه باعث می‌شود فایل صوتی در حال پخش با قدرت چند برابری اجرا شود، حالت سه بعدی و استریو نیز در موسیقی در حال پخش ایجاد می‌کند.Chorusبه صورت رایگان در اختیار کاربران سیستم‌عامل اندروید و Ios قرار گرفته است.