*** به وب سایت اداره آمار و فن آوری اطلاعات شهرداری بیرجند خوش آمدید ***
 
 
 

در حال حاضر اکثر سازمان های دولتی و خصوصی فعالیت های خود را با استفاده از فناوری های روز پایه ریزی می کنند. نظر به اینکه تنها عامل ثابت دنیای امروز، تحول و تغییرات می باشد، لذا فناوری اطلاعات به عنوان محصول این تغییرات با شاخصه هایی چون پردازش، توزیع و به کارگیری اطلاعات حضور خود را در همه عرصه ها ثابت نموده است.

از طرفی دستگاه های اجرایی و مدیران شهری به منظور افزایش کارایی و اثربخشی و کسب مزیت رقابتی به منظور تثبیت موجودیت و افزایش بهره وری باید در اندیشه تدارک به کارگیری فناوری های نوین و شیوهای مطلوب استفاده از آن باشند.

 

 
 

امام على (ع) :خوشبخت كسى است كه درطاعت خدا اخلاص داشته باشد

امروز    سه شنبه , 28/دي/1395  
۵ برنامه همراه برای افزایش چند برابری عمر باتری گوشی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
۵ برنامه همراه برای افزایش چند برابری عمر باتری گوشی

اگر شما هم از جمله افرادی هستید که همیشه از پایان سریع عمر باتری گوشی‌تان ناراحتید، بد نیست با نصب یکی از برنامه‌های همراه زیر بر روی گوشی آندرویدی خود، تا حدی از این مشکل بکاهید.

 یکی از این برنامه‌ها Greenify است که با قراردادن برنامه‌هایی که استفاده نمی‌شوند در وضعیت hibernate بر عمر باتری گوشی شما تا حد زیادی می‌افزاید.

استفاده از این برنامه برای کسانی که در آن واحد از چندین برنامه برروی گوشی خود استفاده می‌کنند مفید است.

برنامه دیگر My Android Tools نام دارد که با نمایش مجموعه برنامه‌های در حال اجرا به کاربران امکان می‌دهد خدمات و فعالیت‌هایی که باعث افزایش زیاد مصرف باتری می‌گردد را حذف کنند.

AppOpsXposed نام برنامه دیگر است که قبل از اجرای برنامه‌هایی که به شدت باتری مصرف می‌کنند، موضوع را به اطلاع کاربر می‌رساند تا وی در صورت لزوم جلوی فعال شدن آنها را بگیرد.

AdAway هم همانطور که از نامش پیداست تبلیغاتی که بعد از اجرای برخی برنامه‌ها در گوشی فعال می‌شوند را بلوکه می‌کند.

در نهایت برنامه Power Nap که فعلا در مرحله آزمایشی است با فناوری خاصی فعالیت برنامه‌های پرمصرف که مورد استفاده نیستند را متوقف می‌کند.