*** به وب سایت اداره آمار و فن آوری اطلاعات شهرداری بیرجند خوش آمدید ***
 
 
 

در حال حاضر اکثر سازمان های دولتی و خصوصی فعالیت های خود را با استفاده از فناوری های روز پایه ریزی می کنند. نظر به اینکه تنها عامل ثابت دنیای امروز، تحول و تغییرات می باشد، لذا فناوری اطلاعات به عنوان محصول این تغییرات با شاخصه هایی چون پردازش، توزیع و به کارگیری اطلاعات حضور خود را در همه عرصه ها ثابت نموده است.

از طرفی دستگاه های اجرایی و مدیران شهری به منظور افزایش کارایی و اثربخشی و کسب مزیت رقابتی به منظور تثبیت موجودیت و افزایش بهره وری باید در اندیشه تدارک به کارگیری فناوری های نوین و شیوهای مطلوب استفاده از آن باشند.

 

 
 

امام على (ع) :خوشبخت كسى است كه درطاعت خدا اخلاص داشته باشد

امروز    سه شنبه , 28/دي/1395  
نوآوری تازه سامسونگ در گلکسی اس 8 مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوآوری تازه سامسونگ در گلکسی اس 8

طبق جدیدترین شایعات گلکسی اس ۸ سامسونگ به‏ جای دو دکمه خازنی و یک دکمه فیزیکی از دکمه‌های نرم‌افزاری روی صفحه‏ نمایش حساس به مقدار فشار استفاده خواهد کرد.

 پرچم‏‌داران سری گلکسی اس سامسونگ همواره از یک دکمه سخت‌افزاری Home و دو دکمه خازنی بهره برده‏‌اند اما به نظر می‏‌رسد سامسونگ سرانجام قصد دارد از دکمه‏‌های نرم‌‌افزاری استفاده کند. این تصمیم به سامسونگ اجازه می‏‌دهد حاشیه پایینی صفحه‏ نمایش را باریک‌‏تر طراحی کرده و گوشی را بدون حاشیه عرضه کند.

دکمه‏‌های لمسی نرم‌‏افزاری این گوشی همچنین به میزان فشار حساس خواهد بود و می‏تواند با فشار بیشتر عملکرد متفاوتی را از خود نشان دهد؛ درست مثل 3D Touch در آیفون. البته چنین تغییری نیازمند استفاده از صفحه ‏نمایش حساس به فشار است و به این ترتیب احتمالا کل صفحه‏ نمایش گلکسی اس ۸ دربرابر میزان فشار حساس خواهد بود.