*** به وب سایت اداره آمار و فن آوری اطلاعات شهرداری بیرجند خوش آمدید ***
 
 
 

در حال حاضر اکثر سازمان های دولتی و خصوصی فعالیت های خود را با استفاده از فناوری های روز پایه ریزی می کنند. نظر به اینکه تنها عامل ثابت دنیای امروز، تحول و تغییرات می باشد، لذا فناوری اطلاعات به عنوان محصول این تغییرات با شاخصه هایی چون پردازش، توزیع و به کارگیری اطلاعات حضور خود را در همه عرصه ها ثابت نموده است.

از طرفی دستگاه های اجرایی و مدیران شهری به منظور افزایش کارایی و اثربخشی و کسب مزیت رقابتی به منظور تثبیت موجودیت و افزایش بهره وری باید در اندیشه تدارک به کارگیری فناوری های نوین و شیوهای مطلوب استفاده از آن باشند.

 

 
 

امام على (ع) :خوشبخت كسى است كه درطاعت خدا اخلاص داشته باشد

امروز    سه شنبه , 28/دي/1395  
تبلت باریک و سبک ایسوس مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
عرضه فون‌پد 8؛ تبلت باریک و سبک ایسوس

 Fonepad 8 جدیدترین محصول از خانواده Fonepad ایسوس است. این محصول یک تبلت فوق باریک و فوق سبک است که 8.9 میلیمتر ضخامت و 310 گرم وزن دارد.

فون‌پد 8 به آخرین پردازنده چهار هسته‌ای Atom اینتل مجهز شده که استفاده از این پردازنده کمک قابل توجهی به عمر باتری دستگاه می‌کند و زمان استفاده از دستگاه را به حدود 12 ساعت رسانده است.

Fonepad8 یک تبلت با نمایشگر 8 اینچی WXGAبا رزولوشن 1280x800 و پنل IPS است. این نمایشگر از پوشش ویژه ای برخوردار است که نسبت به خش و اثر انگشت مقاوم است.

با کاهش قاب نمایشگر، با وجود این که Fonepad یک دستگاه 8 اینچی است اما در مقایسه با سایر رقبا از ابعاد کوچکتری برخوردار است و با یک دست قابل استفاده شده است.

یک دوربین 2 مگاپیکسلی در جلو و یک دوربین 5 مگاپیکسلی در پشت دستگاه امکان ثبت تصاویر و ویدیو را فراهم می‌کند.
فناوری PixelMaster ایسوس ثبت تصاویر را با کیفیت‌تر می‌‌کند.

Fonepad 8 یک تبلت با قابلیت از استاندارد 3G، حداکثر 2 گیگابایت حافظه و 16 گیگابایت فضای ذخیره سازی پشتیبانی می‌کند.

به علاوه 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی در اینترنت توسط سرویس ASUS WebStorage Space نیز بدون محدودیت زمانی در اختیار کاربر قرار گرفته است.

تبلت Fonpad 8 از سیستم عامل اندروید نسخه 4.4 و رابط کاربری اختصاصی ایسوس با نام ZenUI پشتیبانی می‌کند.

ZenUI برخی از مشکلات موجود در اندروید را اصلاح کرده و سرعت دسترسی کاربر به اپلیکیشن را افزایش می‌دهد.